Počet položiek: 0 0,00 EUR

Contigo Ashland 750ml Kouřová

kliknutím zväčšíte
Contigo Ashland 750ml
Contigo Ashland 750mlContigo Ashland 750mlContigo Ashland 750mlContigo Ashland 750mlContigo Ashland 750mlContigo Ashland 750mlContigo Ashland 750mlContigo Ashland 750ml
Vyberte variantu:
24,75 EURSkladom
24,75 EURSkladom
24,75 EURSkladom
24,75 EURSkladom
24,75 EURSkladom
24,75 EURSkladom
24,75 EURSkladom
ks
Kód:E:Ashland750
Výrobca:Contigo
Cena s DPH : 24,75 EUR
DPH:21 %
Zľava:3,09 EUR
Pôvodná cena s DPH:27,84 EUR
Dostupnosť:Skladom ( Kouřová )

Sportovní hydratační láhev v ergonomickém designu s inovovaným systémem AUTOSPOT umožňujícím pití s lahví umístěnou ve svislé pozici opatřená zámkem uzávěru proti stisknutí tlačítka Autospout v zavazadle, krytem pítka pro hygienické používání venku v jakémkoliv počasí a integrovanou karabinou. Tritanová nádoba neabsorbuje nepříjemné pachy. Díky brčku mířícímu stranou lze obsah lahve zkonzumovat do poslední kapky. Je-li systém uzavřen krytkou, pak se jedná o netekoucí láhev při náhodném krátkodobém umístění jinak než víkem nahoru (typu převržení uzavřené lahve na stole).

 
Objem: 24 oz (cca 720 ml - Ashland), 40 oz (cca 1200 ml - Big Ashland - pouze monacká modř)
Materiál nádoby: transparentní plast TRITAN(TM) (bez BPA)
Materiál víka: ušlechtilé termoplasty a elastomery (bez BPA)


 

Varianty produktov - Contigo Ashland 750ml

Contigo Ashland 750ml Kouřová

Kouřová
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Contigo Ashland 750ml Limetová

Limetová
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Contigo Ashland 750ml Macaron

Macaron
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Contigo Ashland 750ml Maracuja

Maracuja
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Contigo Ashland 750ml Monacká modř

Monacká modř
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Contigo Ashland 750ml Vinné hrozny

Vinné hrozny
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Contigo Ashland 750ml Červená

Červená
Cena bez DPH:20,45
Cena s DPH:24,75

Súvisiace produkty - Contigo Ashland 750ml

  
Contigo Swish 460ml | Azurová, Broskvová, Kobaltová, Limetová, Růžová

Dostupnosť: dle varianty
Cena s DPH od21,71 EUR
Zľava4,35 EUR
Pôvodná cena26,05 EUR
 
Skleněná láhev EQUA s koženým obalem Mismatch Heavens

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH26,05 EUR
 
Skleněná láhev EQUA bez obalu Mismatch White 750ml

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH19,49 EUR
Zľava5,26 EUR
Pôvodná cena24,75 EUR
Lamart LT4008 termoska Branche 0,42l stříbrná

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH10,22 EUR
Zľava2,78 EUR
Pôvodná cena13,01 EUR
Skleněná láhev EQUA s koženým obalem Mismatch Beige

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH30,40 EUR
Skleněná láhev EQUA s plstěným obalem Mismatch Pink Breeze

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH26,05 EUR
 
Lamart LT4033 sportovní lahev 650ml straw
!_zbyvajici cas do konce akcni slevy:_!1 deň 0h 54min

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH10,40 EUR
Zľava2,61 EUR
Pôvodná cena13,01 EUR
Skleněná láhev EQUA s plstěným obalem Mismatch Sand Sky

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH26,05 EUR
Skleněná láhev EQUA bez obalu Mismatch Ginkgo 750ml

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena s DPH29,10 EUR

!_potrebujete poradit ?_! Contigo Ashland 750ml

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
Prílohy
📎 !_pretahnete soubory sem_!
!_nebo kliknete pro vyber_!
!_povolene typy_!: PDF, XLS, XLSX, CSV, JPG, JPEG, PNG, TXT, DOC, DOCX (max 10 MB / soubor, max 5 souborů)
     viac informácií




Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opíšte kód
antispam
     viac informácií

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
!_email vaseho znameho_!
!_opiste kod z obrazku_! antispam